-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Свинина в відрубах, печінка яловича)
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-003780-b
Завершена
735 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 367.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 367.50 UAH
Номер:
1a569a7b338d41e58c4c990e548a3961
Внутрішній номер закупівлі:
4104145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-03-003780-b
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
735 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
367.50 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 15:55 - 13.12.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2019 15:55 - 23.12.2019 16:00
Аукціон:
24.12.2019 15:23 - 24.12.2019 15:44
Період кваліфікації:
24.12.2019 15:44 - 28.12.2019 10:21
Період завантаження договору:
24.12.2019 15:44 - 13.01.2020 15:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПісляоплата протягом 10 робочих днів за фактично поставлений товар
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Свинина в відрубах, печінка яловича)
Кількість
6200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
74900, Україна, Відповідно до документації, м. Нова Каховка, вул. Історична, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Курилкіна Світлана Олександрівна
Оскарження: 24.12.2019 15:44 - 08.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002816307
-
Контактна особа:
Курилкіна Світлана Олександрівна +380674379172 kur.nkah@gmail.com
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Чкалова, буд. 79
Оскарження: 24.12.2019 15:44 - 08.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
733 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
733 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2019 10:21
Документи
22
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола 380501752397, 380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 25
Початкова пропозиція
734 938.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
734 938.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
679f011c499c44fd992e0a68ca3cb216
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-03-003780-b-c1
Постачальник:
ФОП Курилкіна Світлана Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002816307
-
Контактна особа:
Курилкіна Світлана Олександрівна +380674379172 kur.nkah@gmail.com
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Чкалова, буд. 79
Номер договору:
10
Сума договору:
473 149.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
10.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний