-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Свинина в відрубах, печінка яловича)
Оголошено тендер
735 000.00
UAH
Номер:
86ed6cf1a8784187b586bb84f52d1aec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-02-000501-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
Очікувана вартість:
735 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Свинина в відрубах, печінка яловича)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.12.2019 11:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума735 000.00 UAH