-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15110000-2 - М’ясо (Тушки курей, філе куряче, свинина)
Тендер Prozorro UA-2021-12-01-005710-b
Завершена
1 971 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 855.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 855.00 UAH
Номер:
30502fed2e5f44f3a5114be2e2be64f0
Внутрішній номер закупівлі:
12807699
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-01-005710-b
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 971 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 855.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2021 15:28 - 07.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2021 15:28 - 17.12.2021 00:00
Аукціон:
17.12.2021 14:06 - 17.12.2021 14:29
Період кваліфікації:
17.12.2021 14:29 - 20.12.2021 13:52
Період завантаження договору:
20.12.2021 13:52 - 09.01.2022 13:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться за рахунок бюджетних коштів, що передбачені затвердженим бюджетом на 2022 рік, на підставі накладних та рахунків шляхом перерахування коштів через органи казначейської служби у м. Нова Каховка на рахунок Постачальника, який вказано у довідці Учасника, що надається в складі пропозиції наданої з банківської установи, після поставки товарів протягом 10 робочих днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тушки курей
Кількість
14780 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
філе куряче
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
свинина
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гриненко Сергій Юрійович
Оскарження: 20.12.2021 13:52 - 31.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2740805731
-
Контактна особа:
Гриненко Сергій Юрійович +380663162644 grinenko.27su@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Паризької Комуни, буд 5, кв. 126
Оскарження: 20.12.2021 13:52 - 31.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 954 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 954 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2021 13:52
Відповіді на вимоги
11
Документи
51
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
1 970 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 970 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
bb1d97eed57f47aeb5557d9cd4669bbb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-01-005710-b-a1
Постачальник:
ФОП Гриненко Сергій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2740805731
-
Контактна особа:
Гриненко Сергій Юрійович +380663162644 grinenko.27su@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Паризької Комуни, буд 5, кв. 126
Номер договору:
2
Сума договору:
138 434.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Тушки курей: 99.00000 UAH без ПДВ
філе куряче: 129.00000 UAH без ПДВ
свинина: 160.00000 UAH без ПДВ
філе куряче: 129.00000 UAH без ПДВ
свинина: 160.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
05.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний