-
Відкриті торги
-
КЕП
15110000-2 - М’ясо (Тушки курей, філе куряче, свинина)
138 434.00
UAH без ПДВ
Номер:
bb1d97eed57f47aeb5557d9cd4669bbb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-01-005710-b-a1
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Контактна особа:
Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Гриненко Сергій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2740805731
-
Контактна особа:
Гриненко Сергій Юрійович +380663162644 grinenko.27su@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Паризької Комуни, буд 5, кв. 126
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Тушки курей: 99.00000 UAH без ПДВ
філе куряче: 129.00000 UAH без ПДВ
свинина: 160.00000 UAH без ПДВ
філе куряче: 129.00000 UAH без ПДВ
свинина: 160.00000 UAH без ПДВ
Номер договору:
2
Дата підписання:
05.01.2022 00:00
Період дії договору:
05.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
138 434.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
138 434.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тушки курей
Кількість
756 кг
Період постачання
до 31.12.2022
філе куряче
Кількість
230 кг
Період постачання
до 31.12.2022
свинина
Кількість
212 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e37c142665234697aa9a98eab50f5a09
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
f691382acef44f0ba19ebbb95340a804
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
16.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1a07ba7dbef544c898dce54469f75792
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
19.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
cf60d9031ca8475fb1cd03392d427e6d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано