-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряче, М’ясопродукти яловичі (печінка), свинина )
Тендер Prozorro UA-2021-04-16-005582-c
Завершена
1 505 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 525.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 525.28 UAH
Номер:
c3a2ed3d822341228fbd911107d2c62c
Внутрішній номер закупівлі:
9559056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-16-005582-c
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 505 055.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 525.28 UAH
Період уточнення:
16.04.2021 16:15 - 22.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2021 16:15 - 02.05.2021 00:00
Аукціон:
05.05.2021 13:09 - 05.05.2021 13:30
Період кваліфікації:
05.05.2021 13:30 - 06.05.2021 10:17
Період завантаження договору:
06.05.2021 10:17 - 26.05.2021 10:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється відповідно до накладних постачальника, після здійснення поставки товару, протягом 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тушки курей
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
філе куряче
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
М’ясопродукти яловичі (печінка)
Кількість
2190 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
свинина
Кількість
2200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гриненко Сергій Юрійович
Оскарження: 06.05.2021 10:17 - 17.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2740805731
-
Контактна особа:
Гриненко Сергій Юрійович +380663162644 grinenko.27su@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Паризької Комуни, буд 5, кв. 126
Оскарження: 06.05.2021 10:17 - 17.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 483 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 483 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2021 10:17
Відповіді на вимоги
11
Документи
43
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
1 505 055.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 505 055.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
72f80c03b7a24e689dc8ef738bf25047
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-16-005582-c-b1
Постачальник:
ФОП Гриненко Сергій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2740805731
-
Контактна особа:
Гриненко Сергій Юрійович +380663162644 grinenko.27su@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Паризької Комуни, буд 5, кв. 126
Номер договору:
60
Сума договору:
1 048 574.76 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
18.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний