-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряче, М’ясопродукти яловичі (печінка), свинина )
Оголошено тендер
1 505 055.00
UAH
Номер:
9d1b1dccad0449d8be54ce0f975962e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-16-005514-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 505 055.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряче, М’ясопродукти яловичі (печінка), свинина )
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.04.2021 15:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 505 055.00 UAH