-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушки курей, філе куряче, М’ясопродукти яловичі (печінка), свинина )
1 048 574.76
UAH без ПДВ
Номер:
72f80c03b7a24e689dc8ef738bf25047
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-16-005582-c-b1
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Контактна особа:
Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Гриненко Сергій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2740805731
-
Контактна особа:
Гриненко Сергій Юрійович +380663162644 grinenko.27su@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Паризької Комуни, буд 5, кв. 126
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
60
Дата підписання:
18.05.2021 00:00
Період дії договору:
18.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 048 574.76 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 048 574.76 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тушки курей
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6900 кг
Період постачання
до 31.12.2021
філе куряче
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2000 кг
Період постачання
до 31.12.2021
М’ясопродукти яловичі (печінка)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1069.4 кг
Період постачання
до 31.12.2021
свинина
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1475 кг
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
611057727c844a50b9cbf6431bd7cfd3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
60
Дата внесення змін до договору:
18.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
593fec10d5804581a7bbef4df59d2d4f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8986950ba4494d1c9e2b782226969955
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано