• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушка куряча, філе куряче)

Завершена

1 027 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.01 UAH
Номер: 342669fc7a5f4cc7af9ff94d5e0651cf
Внутрішній номер закупівлі: 2875378
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-04-001060-b   
Замовник: КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
Контактна особа: Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 027 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 0.01 UAH
Період уточнення: 04.12.2018 17:12 - 11.12.2018 17:17
Період прийому пропозицій: 04.12.2018 17:12 - 21.12.2018 17:17
Аукціон: 26.12.2018 12:33 - 26.12.2018 13:00
Період кваліфікації: 26.12.2018 13:00 - 08.01.2019 08:58
Період завантаження договору: 29.12.2018 08:57 - 18.01.2019 08:57

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 (CPV) 15110000-2 М’ясо (Тушка куряча, філе куряче)
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 13000 кілограм
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 74900, Україна, Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Історична, 5 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бень Сергій Володимирович

Оскарження: 26.12.2018 13:00 - 07.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 013 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
829 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.12.2018 11:41
Документи 3
Скарги 0
Мале Приватне Підприємство "Ритм"

Оскарження: 27.12.2018 11:41 - 09.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 867 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
843 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.12.2018 08:57
Документи 13
Скарги 0
ФОП Герасимчук Дмитро Павлович

Оскарження: 29.12.2018 08:57 - 19.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2019 08:58
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 6e6f3fb62584451ba24a299c9ccb4f0b
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-04-001060-b-a1
Постачальник: ФОП Герасимчук Дмитро Павлович
Номер договору: 8
Сума договору: 1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 21.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Мясо Гересимчук.pdf
pdf
Герасимчук адреса протокол.pdf
pdf
Протокол без ПДВ.pdf
pdf
ДУ курица.pdf
docx
Звіт Дог 8 2019р.2230 Герасимчук.docx
p7s
sign.p7s