-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Курятина (тушки курей)
Тендер Prozorro UA-2017-12-20-001469-c
Завершена
490 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.01 UAH
мін. крок: 0% або 0.01 UAH
Номер:
f39829c9721044af8b31b2dd99f16ad4
Внутрішній номер закупівлі:
1613171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-20-001469-c
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дворниченко Юлія Олександрівна +380660321035 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15112130-6 КурятинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
0.01 UAH
Період уточнення:
20.12.2017 12:34 - 30.12.2017 12:39
Період прийому пропозицій:
20.12.2017 12:34 - 09.01.2018 12:39
Аукціон:
10.01.2018 14:36 - 10.01.2018 14:57
Період кваліфікації:
10.01.2018 14:57 - 15.01.2018 10:19
Період завантаження договору:
10.01.2018 14:57 - 30.01.2018 14:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Курятина (тушки курей)
Кількість
7000 кілограм
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Герасимчук Дмитро Павлович
Оскарження: 10.01.2018 14:57 - 26.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3416112693
-
Контактна особа:
Герасимчук Дмитро Павлович +380979056491 gerdmitriy@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця М. Букіна буд. 28 кв. 15
Оскарження: 10.01.2018 14:57 - 26.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
486 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
486 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2018 10:19
Документи
13
Скарги
0
ФОП Бень Сергій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2908025135
-
Контактна особа:
Бень Сергій Володимирович +380505808408 sergiyben@ukr.net
-
Адреса:
74820, Україна, Херсонська область, село Василівка, вулиця Східна, 31
Початкова пропозиція
490 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
490 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ba07327866d4e0baad37f506c2ffdc2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-20-001469-c-c1
Постачальник:
ФОП Герасимчук Дмитро Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3416112693
-
Контактна особа:
Герасимчук Дмитро Павлович +380979056491 gerdmitriy@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця М. Букіна буд. 28 кв. 15
Номер договору:
5
Сума договору:
486 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2018 00:00 - 29.01.2018 23:59
Дата підписання:
29.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний