-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-12-29-011951-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27804176
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-12-24-018025-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27753461
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-12-24-015838-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27751324
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2024-11-20-012102-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23329573
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, вільні ціни, без розподілу- ID: UA-2024-11-15-011817-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23274185
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2023-12-05-013760-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19908906
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-09-29-000396-a
- Дата створення : 29.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19127311
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-01-10-003531-a
- Дата створення : 10.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16561931
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 4
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-06-08-000926-a
- Дата створення : 08.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14714590
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-01-06-000704-c
- Дата створення : 06.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13552720
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-08-014065-c
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12970384
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-23-006827-a
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12635509
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради ЄДРПОУ: 36881597ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -