-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-08-014065-c
Торги відмінено
3 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 750.00 UAH
Номер:
58dce2f0d086418c80a0a60be2096b3b
Внутрішній номер закупівлі:
12970384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-08-014065-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Телетін +380634253303 renivodokanalreni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 750.00 UAH
Період уточнення:
08.12.2021 15:23 - 14.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2021 15:23 - 24.12.2021 00:00
Аукціон:
24.12.2021 12:21 - 24.12.2021 13:02
Період кваліфікації:
з 24.12.2021 13:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
750000 кіловат
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
a2cb4a0480404174b0b01799752c1b20
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
«неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.». При підготовці відкритих торгів, складанні річного плану, зазначена сума, яка не відповідає кошторисним призначенням.
Період оскарження:
04.01.2022 13:44 - 15.01.2022 00:00
Дата опублікування:
04.01.2022 13:44
Дата виконання:
04.01.2022 13:44
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
3 546 776.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 546 776.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Коваленко Валерій +380442774777 acidlove@ex.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
3 742 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 723 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Ірина Пестова +380937614370 energoinpro04@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, харків, м. Харків, вул. Шевченко буд,146 оф.39
Початкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 727 876.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
99
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Луговая Татьяна 380936103033 tatiana@operator.energy
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.Пристанційна, будинок 1
Початкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43589966
-
Контактна особа:
Вадим Манжос +380505045012 trdenrgtender@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, пр.Гагаріна, будинок 24Д
Початкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0