-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-06-000704-c
Завершена
3 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 750.00 UAH
Номер:
0f9fc13f70ad42ac8fa36b705681e612
Внутрішній номер закупівлі:
13552720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-06-000704-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Телетін +380634253303 renivodokanalreni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 750.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2022 10:01 - 12.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2022 10:01 - 22.01.2022 00:00
Аукціон:
24.01.2022 15:25 - 24.01.2022 16:06
Період кваліфікації:
24.01.2022 16:06 - 07.02.2022 09:54
Період завантаження договору:
07.02.2022 09:54 - 27.02.2022 09:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
750000 кіловат
Період постачання
06.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
Оскарження: 07.02.2022 09:54 - 18.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Ірина Пестова +380937614370 energoinpro04@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, харків, м. Харків, вул. Шевченко буд,146 оф.39
Оскарження: 07.02.2022 09:54 - 18.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 921 076.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2022 09:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
103
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Луговая Татьяна 380936103033 tatiana@operator.energy
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.Пристанційна, будинок 1
Початкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 599 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАТУС ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42892355
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав Андрійович 380982254677 statusenergo@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Бойківська, будинок 5е, офіс 2
Початкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "Вєк Технолоджі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30510656
-
Контактна особа:
Тетяна Єграшина 38067573945 vek.teh@gmail.com
-
Адреса:
61125, Україна, Харківська область, м. Харків, Ващенківський в'їзд, 16-А
Початкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан +380978419535 rs@ernering.com
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Початкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 746 626.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
Контракти
Номер:
41abcd7a6ea347e59df06cf9bb154398
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-06-000704-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Ірина Пестова +380937614370 energoinpro04@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, харків, м. Харків, вул. Шевченко буд,146 оф.39
Номер договору:
4
Сума договору:
2 921 076.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 434 230.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
: 3.89000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
29.03.2022 10:00
Статус:
Виконаний