-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
2 921 076.00
UAH з ПДВ
Номер:
41abcd7a6ea347e59df06cf9bb154398
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-06-000704-c-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Контактна особа:
Олександр Телетін +380634253303 renivodokanalreni@ukr.net
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Ірина Пестова +380937614370 energoinpro04@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, харків, м. Харків, вул. Шевченко буд,146 оф.39
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
: 3.89000 UAH з ПДВ
Номер договору:
4
Дата підписання:
29.03.2022 10:00
Період дії договору:
01.04.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
2 921 076.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 486 846.00 UAH)
Оплачено:
2 921 076.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 486 846.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
750000 кіловат
Період постачання
06.01.2022 - 31.12.2022