-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-000396-a
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
Номер:
4c35c1d3b5ab4367b7e5ddea51acea9c
Внутрішній номер закупівлі:
19127311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-29-000396-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Чобан +380976944270 renivodokanalreni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.09.2023 08:47 - 07.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2023 08:47 - 10.10.2023 08:43
Аукціон:
11.10.2023 14:21 - 11.10.2023 14:56
Період кваліфікації:
11.10.2023 14:56 - 17.10.2023 16:24
Період завантаження договору:
23.10.2023 00:00 - 02.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 200 000.00 Електрична енергія