-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 200 000.00
UAH
Номер:
9c45daa1f98c4357937b60920281e051
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-29-000108-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
29.09.2023 08:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 200 000.00 UAH