• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги відмінено

4 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Номер: b9a2f8264d784439ad138d6d5e670e9d
Внутрішній номер закупівлі: 12635509
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-23-006827-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
Контактна особа: Олександр Телетін +380634253303 renivodokanalreni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 40 000.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2021 11:52 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2021 11:52 - 09.12.2021 00:00
Аукціон: з 09.12.2021 13:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)»
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 750000 кіловат
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 68800, Україна, Одеська область, м.Рені, вул. Радянська, 4 На карті

Інформація про скасування

Номер: 2aaad5fe98824605b8907c07b949d439
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель, так як на момент завантаження тендерної докуентації було коливання курсу євро і перевищили ціновій поріг в 133 000 тис. євро
Період оскарження: 24.11.2021 14:03 - 05.12.2021 00:00
Дата опублікування: 24.11.2021 14:03
Дата виконання: 24.11.2021 14:03
Статус:
Виконано