-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-23-006827-a
Торги відмінено
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2021 11:52 - 29.11.2021 00:00
Відповідь надана
Процедура закупівлі
Номер:
67ef321655ca47cca0b1a9343b649362
Дата опублікування:
23.11.2021 15:52
Опис:
Вами вибрана процерура закупівлі Відкриті торги, тоді як вартість закупівлі перевищує 133 000,00 евро, тому повинні бути евроторги
Відповідь:
у зв’язку с не можливості усунення порушення, так як на момент завантаження тендерної документації було коливаня куру євро і перевищили ціновий порог в 133 000 тис. євро . Відміняємо торги UA-2021-11-23-006827-a
Дата відповіді:
24.11.2021 11:30