• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

4 000 000.00 UAH
Номер: c0d099351d854f0b8ed9b51f4ae39cb3
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-23-000486-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
Очікувана вартість: 4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 23.11.2021 08:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 000 000.00 UAH