-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-01-10-003531-a
Завершена
3 712 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 562.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 562.50 UAH
Номер:
68f7fe54dfb8412997fe74895c4dccd7
Внутрішній номер закупівлі:
16561931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-10-003531-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Чобан +380976944270 renivodokanalreni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 712 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2023 13:21 - 15.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2023 13:21 - 18.01.2023 13:16
Аукціон:
18.01.2023 13:25 - 18.01.2023 13:25
Період кваліфікації:
18.01.2023 13:25 - 20.01.2023 09:05
Період завантаження договору:
26.01.2023 00:00 - 05.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 712 500.00 Електрична енергія