-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
3 712 500.00
UAH
Номер:
f8a3a8a33fc14738b7dd7abdf59426cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-10-001273-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал" Ренійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36881597
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Радянська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 712 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
10.01.2023 13:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 712 500.00 UAH