-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-19-022718-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27678573
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-13-017949-a
- Дата створення : 13.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23678371
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-11-22-015050-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19740795
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-02-017172-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16085539
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії"- ID: UA-2022-10-18-004667-a
- Дата створення : 18.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15604379
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-30-002059-a
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13524795
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2021-03-05-001638-b
- Дата створення : 05.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8941274
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2021-03-05-001554-b
- Дата створення : 05.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8940466
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електроенергія- ID: UA-2021-03-05-000069-a
- Дата створення : 05.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8929008
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-01-28-002986-a
- Дата створення : 28.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8326794
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-30-001876-b
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8073278
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2020-12-30-001120-b
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8070439
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-14-001697-a
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7725195
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-02-27-000645-b
- Дата створення : 27.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4561780
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-02-20-001715-a
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4525628
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області ЄДРПОУ: 21100757ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -