-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-02-20-001715-a
Торги відмінено
231 404.85
UAH з ПДВ
Номер:
c0e38f2aae71414490c460bc63751c4b
Внутрішній номер закупівлі:
4525628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-20-001715-a
Замовник:
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, Суми, Сумська обл., місто Суми, ПРОСПЕКТ М.ЛУШПИ, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скрипка Юлия Анатольевна 0956889196 SUMYCCSH17@UKR.NET https://sites.google.com/site/cch17sumy/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель: 1. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2020-01-02-000133-b за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 2. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2020-01-20-000887-a за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
231 404.85 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
89100 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
c499a1aa3f644e74bcf7110fae931381
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
технічна помилка в розрахунках
Дата опублікування:
25.02.2020 17:10
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СУМИ"
Оскарження: 20.02.2020 16:11 - 02.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Кузьменко +3
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Оскарження: 20.02.2020 16:11 - 02.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
231 404.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2020 16:12
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
8f68f3de3bba45b4ba5c39540a233769
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-20-001715-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Кузьменко +3
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Сума договору:
231 404.85 UAH з ПДВ
Сума договору:
231 404.85 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації