-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-02-017172-a
Завершена
273 868.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 738.68 UAH
мін. крок: 1% або 2 738.68 UAH
Номер:
5482410a3a394858b456e11da5c71713
Внутрішній номер закупівлі:
16085539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-02-017172-a
Замовник:
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, проспект Михайла Лушпи, буд.18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сердюк Олена Олексіївна +380990027114 eserduk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 868.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2022 20:00 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2022 20:00 - 10.12.2022 00:00
Аукціон:
12.12.2022 12:08 - 12.12.2022 12:31
Період кваліфікації:
12.12.2022 12:31 - 14.12.2022 13:36
Період завантаження договору:
20.12.2022 00:00 - 30.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴273 868.00 Електрична енергія