-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
273 868.00
UAH
Номер:
51b1b777b636440a9d9552f1013b6cd4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-02-004893-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, проспект Михайла Лушпи, буд.18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, проспект Михайла Лушпи, буд.18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
273 868.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
02.12.2022 17:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
39124 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума273 868.00 UAH