• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.

Торги не відбулися

288 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
Номер: db6c6b53e7ef47e4ad91b59af50b28f9
Внутрішній номер закупівлі: 8073278
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-30-001876-b   
Замовник: Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
Контактна особа: Скрипка Юлия Анатольевна 0956889196 SUMYCCSH17@UKR.NET https://sites.google.com/site/cch17sumy/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 288 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 440.00 UAH
Період уточнення: 30.12.2020 14:49 - 05.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.12.2020 14:49 - 15.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 120000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Початкова пропозиція 276 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0