-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
288 000.00
UAH
Номер:
279baf62f575469dac347a52ad157e60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-30-003684-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, Суми, Сумська обл., місто Суми, ПРОСПЕКТ М.ЛУШПИ, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, Суми, Сумська обл., місто Суми, ПРОСПЕКТ М.ЛУШПИ, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:
ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
30.12.2020 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума288 000.00 UAH