-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-14-001697-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.
Торги не відбулися
288 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
Номер:
51a0fb3f60d247cbb08fdb7301796653
Внутрішній номер закупівлі:
7725195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-14-001697-a
Замовник:
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, Суми, Сумська обл., місто Суми, ПРОСПЕКТ М.ЛУШПИ, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скрипка Юлия Анатольевна 0956889196 SUMYCCSH17@UKR.NET https://sites.google.com/site/cch17sumy/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 440.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2020 12:48 - 20.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2020 12:48 - 30.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
120000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Початкова пропозиція
288 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
288 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0