• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

462 699.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 313.50 UAH
Номер: 77cb59bce41c4c2886f489a578b20c36
Внутрішній номер закупівлі: 23678371
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-13-017949-a   
Замовник: КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
Контактна особа: Сердюк Олена Олексіївна +380990027114 eserduk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 462 699.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.12.2024 16:37 - 21.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2024 16:37 - 24.12.2024 12:00
Аукціон: 25.12.2024 12:04 - 25.12.2024 12:33
Період кваліфікації: 25.12.2024 12:33 - 25.12.2024 16:00
Період завантаження договору: 31.12.2024 00:00 - 10.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴462 699.00 Електрична енергія