-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
462 699.00
UAH
Номер:
5ae34d3af11d41dbba66da6ecf1a3390
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-13-022422-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, проспект Михайла Лушпи, буд.18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, проспект Михайла Лушпи, буд.18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
462 699.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
13.12.2024 16:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
51411 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума462 699.00 UAH