-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-017949-a
Завершена
462 699.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 313.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 313.50 UAH
Період уточнення:
13.12.2024 16:37 - 21.12.2024 00:00
Відповідь надана
Кількість
Номер:
59251ab8a2494ae3915d0cae06a2105f
Дата опублікування:
17.12.2024 17:47
Опис:
Доброго дня, шаноний Замовник! У Додаток 2 до тендерної документації вказано невірно Обсяг постачання електричної енергії. Внесіть, будь ласка зміни.
Відповідь:
Дякую, зміни внесено.
Дата відповіді:
19.12.2024 15:10