-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-16-006115-a
- Дата створення : 16.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16300509
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-07-011519-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16139647
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)- ID: UA-2022-04-28-001259-a
- Дата створення : 28.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14554741
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-03-17-000474-a
- Дата створення : 17.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14376235
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії- ID: UA-2022-02-17-004818-b
- Дата створення : 17.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14176044
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-06-007550-c
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12893119
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-06-001217-c
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12882241
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК021-2015: 09310000-5 — Електрична енергія- ID: UA-2021-10-08-007446-b
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11907406
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-06-04-001790-b
- Дата створення : 04.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10189102
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії постачальн...×-
ЄЗС ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії")
- ID: UA-2021-04-30-000641-a
- Дата створення : 30.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9742235
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (постачання електричної енергії)- ID: UA-2021-03-01-001734-a
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8838416
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-02-05-009962-a
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8473232
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-01-19-000164-b
- Дата створення : 19.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8169839
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії (універсальна послуга)- ID: UA-2020-02-12-002044-a
- Дата створення : 12.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4481596
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Посточання електричної енергії (універсальна послуга)- ID: UA-2020-02-12-000998-a
- Дата створення : 12.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4479431
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -