-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-001734-a
Завершена
138 165.10
UAH з ПДВ
Номер:
fe00f040e8d94ba3a6177166b94e05c0
Внутрішній номер закупівлі:
8838416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-001734-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498648
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Брюллова, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Насєкіна +380617205250 ekonomist2gb@ukr.net http://www.ml2.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура застосовується Замовником відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
138 165.10 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Кількість
61135 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
Оскарження: 01.03.2021 10:31 - 07.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
Матюшенко Оксана Олександрівна +380638400139
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Олександрівська будинок 35
Оскарження: 01.03.2021 10:31 - 07.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
138 165.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2021 10:31
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
02a880d960574a60af41c8b19b80d527
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-01-001734-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
Матюшенко Оксана Олександрівна +380638400139
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Олександрівська будинок 35
Номер договору:
12463
Сума договору:
138 165.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
115 137.59 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.03.2021 10:39
Статус:
Виконаний