• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

633 730.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 168.65 UAH
Номер: 03af43f32a094eca867bb9c374ebfa27
Внутрішній номер закупівлі: 12893119
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-06-007550-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталя Насєкіна +380617205250 ekonomist2gb@ukr.net http://www.ml2.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 633 730.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 168.65 UAH
Період уточнення: 06.12.2021 12:45 - 14.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.12.2021 12:45 - 24.12.2021 00:00
Аукціон: 24.12.2021 11:41 - 24.12.2021 12:16
Період кваліфікації: 24.12.2021 12:16 - 30.12.2021 10:38
Період завантаження договору: 30.12.2021 10:38 - 19.01.2022 10:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 127000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Брюллова, буд.6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Е ІНЖИНІРИНГ"

Оскарження: 30.12.2021 10:38 - 10.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 563 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
563 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2021 10:38
Відповіді на вимоги 10
Документи 36
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
Початкова пропозиція 624 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
618 502.69 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 59
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
Початкова пропозиція 630 936.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
620 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 53
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
Початкова пропозиція 632 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
632 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 71
Скарги 0

Контракти

Номер: 523adc96e1624d2ea2cbf95ef5290b1d
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-06-007550-c-c1
Постачальник: ТОВ "Е ІНЖИНІРИНГ"
Номер договору: 51
Сума договору: 563 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 469 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 18.01.2022 10:11
Статус:
Розірваний
pdf
Договір.pdf
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s