-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
563 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
523adc96e1624d2ea2cbf95ef5290b1d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-06-007550-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498648
-
Контактна особа:
Наталя Насєкіна +380617205250 ekonomist2gb@ukr.net http://www.ml2.zp.ua/
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Брюллова, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Е ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42503825
-
Контактна особа:
Дмитро Веселов +380951843357 e.engineering.tender@gmail.com
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Перша Ливарна, будинок 48
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
51
Дата підписання:
18.01.2022 10:11
Період дії договору:
18.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
563 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 980.00 UAH)
Оплачено:
131 019.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 836.66 UAH)
Причини розірвання договору:
Лист зі сторони постачальника від 07.03.2022 № 67 про неможливість подальшого виконання зобов'язань по договору, внаслідок непереборної сили, що підтверджено листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 р. за № 2024/02.0-7.1.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
127000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022