-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-05-009962-a
Торги не відбулися
204 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 020.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 020.00 UAH
Номер:
60470618aecb4557834c1c9ab9002433
Внутрішній номер закупівлі:
8473232
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-05-009962-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня № 2" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498648
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Брюллова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажко Андрій Григорович +380617205250 blazhkoagknpml2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 020.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2021 15:00 - 11.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2021 15:00 - 21.02.2021 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис100% післяплата, до 20 числа місяця наступного за розрахунковим місяцем.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
85000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39587271
-
Контактна особа:
Гончарова Леся Вікторівна 380612804968, 380671459949 Lesya.Goncharova@zpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Волгоградська, буд.26-А
Початкова пропозиція
187 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
9
Документи
6
Скарги
0