-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
204 000.00
UAH
Номер:
c9b5844d764d4b71963a02956830427a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-05-005785-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня № 2" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498648
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Брюллова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня № 2" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498648
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Брюллова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
204 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.02.2021 12:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
85000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума204 000.00 UAH