-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-011519-a
Завершена
1 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
Номер:
726fd6e2b1a743beae64c80bd2ff1d4c
Внутрішній номер закупівлі:
16139647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-07-011519-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498648
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Брюллова, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Насєкіна +380617205250 ekonomist2gb@ukr.net http://www.ml2.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 040 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.12.2022 14:16 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2022 14:16 - 15.12.2022 13:55
Аукціон:
16.12.2022 12:48 - 16.12.2022 13:17
Період кваліфікації:
16.12.2022 13:17 - 21.12.2022 10:26
Період завантаження договору:
27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 040 000.00 Електрична енергія