-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-19-000164-b
Торги не відбулися
204 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 020.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 020.00 UAH
Номер:
25a8d85817c343eba1fede7aeb05b7ef
Внутрішній номер закупівлі:
8169839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-19-000164-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня № 2" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498648
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Брюллова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажко Андрій Григорович +380617205250 blazhkoagknpml2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 020.00 UAH
Період уточнення:
19.01.2021 09:44 - 25.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2021 09:44 - 04.02.2021 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис100% післяплата, до 20 числа місяця наступного за розрахунковим місяцем.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
85000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021