-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-12-17-015995-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27618997
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу.- ID: UA-2025-12-15-015900-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27567756
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу.- ID: UA-2024-12-20-008041-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23791177
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу.- ID: UA-2024-12-11-019292-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23633688
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія.- ID: UA-2023-11-21-007914-a
- Дата створення : 21.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19714918
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія.- ID: UA-2022-11-14-014330-a
- Дата створення : 14.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15868126
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-08-014926-b
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12362491
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником "Останньої надії" у село Богдан- ID: UA-2021-03-26-005880-c
- Дата створення : 26.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9250935
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником "Останньої надії" у старостинський...×-
Постачання електричної енергії постачальником "Останньої надії" у старостинський округ села Луги
- ID: UA-2021-03-26-004816-c
- Дата створення : 26.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9249827
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником "Останньої надії" у старостинський...×-
Постачання електричної енергії постачальником "Останньої надії" у старостинський округ села Видричка.
- ID: UA-2021-03-26-003255-c
- Дата створення : 26.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9248197
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником "Останньої надії"!- ID: UA-2021-03-25-009643-c
- Дата створення : 25.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9245201
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії- ID: UA-2021-02-04-013142-a
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8452990
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-01-06-001454-b
- Дата створення : 06.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8105747
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії- ID: UA-2020-12-14-009508-c
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7730913
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії- ID: UA-2020-12-03-011837-b
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7529656
Богданська сільська рада ЄДРПОУ: 04351469ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -