• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Завершена

1 466 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 332.00 UAH
Номер: 22fa6222512b48f7b7dd3a8de2937866
Внутрішній номер закупівлі: 12362491
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-08-014926-b   
Замовник: Богданська сільська рада
Контактна особа: Тетяна Різон +380686604470 bogdanrada@meta.ua https://bogdanska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 466 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 332.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 43 992.00 UAH
Період уточнення: 08.11.2021 17:18 - 14.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2021 17:18 - 24.11.2021 08:00
Аукціон: 25.11.2021 15:09 - 25.11.2021 15:32
Період кваліфікації: 25.11.2021 15:32 - 26.11.2021 12:14
Період завантаження договору: 26.11.2021 12:14 - 16.12.2021 12:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 366600 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 90645, Україна, Закарпатська область, Богдан, вул. Шевченка, 114. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"

Оскарження: 26.11.2021 12:14 - 07.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 429 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 148 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2021 12:14
Відповіді на вимоги 11
Документи 119
Скарги 0
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
Початкова пропозиція 1 319 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 302 566.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 111
Скарги 0

Контракти

Номер: 24f1ad0b0728426f9860ece5cf3dfc47
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-08-014926-b-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Номер договору: 200267/2022
Сума договору: 1 148 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 956 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 09.12.2021 10:10
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод. угода3 дог 200267,2022.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода до Договору №200267-2022.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 6.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s