• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Постачання електричної енергії

Торги не відбулися

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
Номер: 44c76303af2e4bfd9c6ffd211679af3e
Внутрішній номер закупівлі: 7730913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-14-009508-c   
Замовник: Богданська сільська рада
Контактна особа: Олена Костан +380983329647 bogdanrada@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 950.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 9 900.00 UAH
Період уточнення: 14.12.2020 14:50 - 20.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 14.12.2020 14:50 - 30.12.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 366600 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 90645, Україна, Закарпатська область, с.Богдан, с. Богдан вул. Шевченка,114 Рахівського району Закарпатської області На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Початкова пропозиція 780 387.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 387.29 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 36
Скарги 0