-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-001454-b
Торги не відбулися
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
Номер:
77b620090d724ba0a6fd42c0790a92f5
Внутрішній номер закупівлі:
8105747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-06-001454-b
Замовник:
Богданська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351469
-
Адреса:
90645, Україна, Закарпатська область, с. Богдан, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Костан +380983329647 bogdanrada@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 950.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 900.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2021 13:27 - 12.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2021 13:27 - 22.01.2021 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
366600 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
90645, Україна, Закарпатська область, с.Богдан, с. Богдан вул. Шевченка,114 Рахівського району Закарпатської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380500510690, 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Початкова пропозиція
780 387.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 387.29 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
36
Скарги
0