• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

990 000.00 UAH
Номер: 3b4043f5a18b45f1933d9c0b1abd0008
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-06-001814-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Богданська сільська рада
Замовник: Богданська сільська рада
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 06.01.2021 12:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума990 000.00 UAH