-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2020-12-03-011837-b
Торги відмінено
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
Номер:
dee7cf7098404342920de4cb9254a506
Внутрішній номер закупівлі:
7529656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-03-011837-b
Замовник:
Богданська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351469
-
Адреса:
90645, Україна, Закарпатська область, с. Богдан, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Костан +380983329647 bogdanrada@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 950.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 900.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2020 16:25 - 10.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2020 16:25 - 20.12.2020 10:00
Аукціон:
з 21.12.2020 15:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описінша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (з урахуванням винятків, визначених тендерною документацією); назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: електрична енергія - код (ДК 021:2015) - 09310000-5 — електрична енергія; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%); вид забезпечення тендерної пропозиції: банківська гарантія Умови надання забезпечення: банківська гарантія подається через електронну систему закупівель у вигляді електронного документу, скріпленого ЕЦП/КЕП особи,уповноваженої на підписання банківської гарантії. Гарантія надається згідно Постанови НБУ № 639 від 15.12.2004 та повинна бути видана банком-гарантом на умовах грошового забезпечення (покриття).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
260500 кіловат
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
50cb8fb5ab5c4fb39939422f8afbd1d9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
при встановлення суми очікуваної вартості предмету закупівлі було некоректно визначену ціну закупівлі, з урахуванням розподілу постачання електроенергії кВт/год
Період оскарження:
14.12.2020 13:24 - 25.12.2020 00:00
Дата опублікування:
14.12.2020 13:24
Дата виконання:
25.12.2020 00:01
Статус:
Виконано