-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2021-02-04-013142-a
Завершена
990 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c3602569aac64f0388c5b84d55aa213f
Внутрішній номер закупівлі:
8452990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-04-013142-a
Замовник:
Богданська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351469
-
Адреса:
90645, Україна, Закарпатська область, с. Богдан, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єлізавета Штефура +380961371371 bogdanrada@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2020-12-14-009508-c Закупівля на prozorro.gov.ua 14.12.2021р., UA-2021-01-06-001454-b Закупівля на prozorro.gov.ua 06.01.2021р. закупівлі не відбулись через подання пропозиції у тендер лише одним учасником.
Відповідно до абз.2 п.1 ч. 2 статті 32 Закону зазначені тендери було автоматично відмінено електронною системою закупівель в зв’язку із поданням менше двох тендерних пропозицій.
Для забезпечення життєдіяльності управління Богданської сільської ради електричною енергією в 2021 році прийнято рішення застосувати, як виняток переговорну процедуру закупівлі та укласти договір після проведення переговорів з одним або кількома учасниками процедури закупівлі відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до ч. 7 ст. 40 Закону, Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 5 днів (за скороченою процедурою) – (у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених п. 3 ч. 2 цієї статті, а також у разі закупівлі зокрема електричної енергії, послуг з розподілу), з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Таким чином, може бути застосована скорочена переговорна процедура. Для своєчасного укладення договору для отримання послуг з розподілу електричної енергії, яку необхідно отримувати безперервно прийнято рішення застосувати скорочену переговорну процедуру.
Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації відкритих торгів.
Учасник ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (ЄДРПОУ 41999833) надав документи та підтвердив технічні та якісні характеристики, кваліфікаційні вимоги та відсутність підстав для відхилення відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії
Кількість
366600 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
90645, Україна, Закарпатська область, с.Богдан, с. Богдан вул. Шевченка,114 Рахівського району Закарпатської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 04.02.2021 17:18 - 15.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Німець Н.Б. +380312617100
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ЖУПАНАТСЬКА будинок 18
Оскарження: 04.02.2021 17:18 - 15.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
916 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2021 17:18
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae391551f4a84023a111f7778eb72f1e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-013142-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Німець Н.Б. +380312617100
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ЖУПАНАТСЬКА будинок 18
Номер договору:
200267
Сума договору:
370 070.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
308 392.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
24.02.2021 16:00
Статус:
Виконаний