-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2025-12-25-009852-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27765770
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2025-12-22-007223-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27693370
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2025-12-22-005927-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27692083
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2025-12-04-017552-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27406473
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу. Розрахунок очікуваної вартості...×-
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з врахуванням середньозваженої ціни РДН з 01.11.2025 року по 01.12.2025 року – 6852,27 грн./МВт*год. (без ПДВ) (6,85227 грн./кВт*год.), яка сформована оператором ринку та опублікована на його вебсайті за посиланням https://www.oree.com.ua/, тарифу на послуги з передачі електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 19.12.2024 № 2200, яка становить 686,23, грн/МВт*год. (без ПДВ) (0,68623 грн./кВт*год.).
- ID: UA-2025-12-01-003952-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27330716
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу. Розрахунок очікуваної вартост...×-
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з врахуванням середньозваженої ціни РДН з 01.11.2025 року по 21.11.2025 року – 6804,43 грн./МВт*год. (без ПДВ) (6,80443 грн./кВт*год.), яка сформована оператором ринку та опублікована на його вебсайті за посиланням https://www.oree.com.ua/, тарифу на послуги з передачі електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 19.12.2024 № 2200, яка становить 686,23, грн/МВт*год. (без ПДВ) (0,68623 грн./кВт*год.).
- ID: UA-2025-11-21-006649-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27217019
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2024-12-06-014705-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23562881
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2024-11-15-013860-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23276313
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-08-018887-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19978653
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівель...×-
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2022-12-14-009811-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16253810
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-01-14-004312-a
- Дата створення : 14.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13608561
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-28-002184-c
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13462225
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-24-016270-c
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13444953
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-07-010736-c
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12931684
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-19-013098-a
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12594192
Управління культури Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02231560ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися