-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-016270-c
Торги відмінено
1 804 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
d4889cb8ab4e40e1bf0405e72ffb64b2
Внутрішній номер закупівлі:
13444953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-24-016270-c
Замовник:
Управління культури Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231560
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ПЛОЩА ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Майя Колісник +380665143633 kylturaeconomist@ukr.net http://chernivtsy.eu/portal/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: -Закон України «Про публічні закупівлі»; -Звіт про результати проведення процедури закупівлі (UA-2021-11-19-013098-a) дата формування звіту в електронній системі закупівель 06.12.2021р.; -Звіт про результати проведення процедури закупівлі (UA-2021-12-07-010736-c) дата формування звіту в електронній системі закупівель 23.12.2021р; Станом на 24.12.2021 р. замовником було двічі проведено закупівлю за процедурою відкритих торгів. За результатом проведення відкритих торгів від 06.12.2021р. (UA-2021-11-19-013098-a) та від 23.12.2021р. (UA-2021-12-07-010736-c) торги було відмінено в зв’язку з поданням для участі менше двох тендерних пропозицій. ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» єдиний учасник електронної закупівлі, який подав тендерну пропозицію по закупівлі UA-2021-11-19-013098-a. Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість:
1 804 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата акту Постачальника за Договором має бути здійснена Споживачем у строк 10 (десять) банківських днів з моменту отримання його Споживачем.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
376000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
afc81c9ca17a4437a22b11285c20d875
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
не завантажено документи, що підтверджують проведення двічі процедури відкритих торгів, які не відбулися – звіти про результати проведення процедур закупівлі
Період оскарження:
14.01.2022 14:47 - 25.01.2022 00:00
Дата опублікування:
14.01.2022 14:47
Дата виконання:
14.01.2022 14:47
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 28.12.2021 12:37 - 03.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
В.М. Тимофійчук +380372583385
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ будинок 5
Оскарження: 28.12.2021 12:37 - 03.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
1 804 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2021 12:37
Документи
1
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер:
9cfd23f8d27444718034fd506b083bfc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-24-016270-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
В.М. Тимофійчук +380372583385
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ будинок 5
Сума договору:
1 804 800.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації