• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

1 804 800.00 UAH з ПДВ
Номер: ab909a70a0694d138e6a689e003834e3
Внутрішній номер закупівлі: 13608561
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-14-004312-a   
Замовник: Управління культури Чернівецької міської ради
Контактна особа: Майя Колісник +380665143633 kylturaeconomist@ukr.net http://chernivtsy.eu/portal/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: - Закон України «Про публічні закупівлі»; - Звіт про результати проведення процедури закупівлі (UA-2021-11-19-013098-a) дата формування звіту в електронній системі закупівель 06.12.2021р.; - Звіт про результати проведення процедури закупівлі (UA-2021-12-07-010736-c) дата формування звіту в електронній системі закупівель 23.12.2021р; Замовником було двічі проведено закупівлю за процедурою відкритих торгів. За результатом проведення відкритих торгів від 06.12.2021р. (UA-2021-11-19-013098-a) та від 23.12.2021р. (UA-2021-12-07-010736-c) торги було відмінено в зв’язку з поданням для участі менше двох тендерних пропозицій. ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» єдиний учасник електронної закупівлі, який подав тендерну пропозицію по закупівлі UA-2021-11-19-013098-a. Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість: 1 804 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 376000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 14.01.2022 15:11 - 20.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 1 804 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2022 15:11
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 36780f00b4e440ccb0fbca93ee3b8cf6
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-14-004312-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: 914
Сума договору: 1 329 743.31 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 108 119.42 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 21.01.2022 14:43
Статус:
Виконаний
pdf
ДОГОВІР 914.pdf
pdf
Додаток 1 до дог. 914.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 1 до дог. 914.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s