-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-14-004312-a
Завершена
1 804 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
80188b4c30c548ae9140d077107a782c
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-09-26-000239
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
26.09.2022 00:00
Період моніторингу:
26.09.2022 20:40 - 18.10.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
26.09.2022 № 29-З
Миколаїв
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2, 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу.
3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергія ЧЕРНОВОЛА від 26.09.2022.
Начальник Денис ЯКОВЛЄВ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області
від 26.09.2022 № 29-З
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу процедур закупівель
№ 3 UA-2022-01-14-004312-a 14.01.2022
Начальник відділу контролю у сфері
закупівель Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання повноти відображення інформації в повідомлені про намір укласти договір про закупівлю встановлено порушення пункту 3 частини шостої статті 40 Закону.
За результатами аналізу питання розміщення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель встановлено порушення пункту 10 частини першої статті 10 Закону.
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, наявності умов для застосування переговорної процедури закупівлі у відповідності до вимог Закону, укладання договору про закупівлю – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень, зокрема, оприлюднити в електронній системі закупівель додаток 1 до Договору про закупівлю «заяву-приєднання про постачання електричної енергії споживачу», та здійснити заходи, направлені на недопущення виявлених порушень, зокрема, шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущені порушення, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 28 вересня 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель; повнота відображення інформації в повідомлені про намір укласти договір про закупівлю; наявність умов для застосування переговорної процедури закупівлі у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон); укладання договору про закупівлю.
Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель на 2022 рік Управління культури Чернівецької міської ради (далі – Замовник) (UA-P-2022-01-14-006679-a); повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; інформація, оприлюднена в електронній системі закупівель щодо процедур закупівель UA-2021-11-19-013098-a та UA-2021-12-07-010736-c; договір про постачання електричної енергії споживачу від 21.01.2022 № 914 (далі – Договір про закупівлю).
За результатами моніторингу процедури закупівлі встановлено, що Замовник на порушення пункту 3 частини шостої статті 40 Закону в повідомленні про намір укласти договір про закупівлю не зазначив місце поставки товарів.
Також за результатами моніторингу процедури закупівлі встановлено, що згідно пунктів 3.1, 3.2 та 14.1 Договору про закупівлю «заява-приєднання про постачання електричної енергії споживачу» є додатком 1 до цього договору та є його невід’ємною частиною.
Разом з тим, Замовник на порушення пункту 10 частини першої статті 10 Закону не оприлюднив в електронній системі закупівель додаток 1 до Договору про закупівлю «заяву-приєднання про постачання електричної енергії споживачу» протягом трьох робочих днів з дня його укладення Договору про закупівлю.
Період усунення порушень:
28.09.2022 14:30 - 13.10.2022 00:00
Дата публікації висновку:
28.09.2022 14:30
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання висновку моніторингу Державної аудиторської служби України Південний офіс Держаудитслужби управління південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області від 28 вересня 2022 року повідомляємо, що Управлінням культури в Чернівецькій області оприлюднено 30.09.2022 року в електронній системі закупівель додаток 1 до Договору про закупівлю «заяву-приєднання про постачання електричної енергії споживачу» (через технічну помилку даний додаток не було оприлюднено разом з договором) та попереджено відповідальну особу Колісник М.О. про недопущення в майбутньому виявлених порушень, пов'язаних із здійсненням публічних закупівель.
Дата публікації звіту:
30.09.2022 10:47
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionPublicDisclosure: Так
- other: Так
Опис:
-
Дата публікації:
04.10.2022 09:53