-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-19-013098-a
Торги не відбулися
1 804 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 024.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 024.00 UAH
Номер:
37a55491d9cd42928a861a905d21aa20
Внутрішній номер закупівлі:
12594192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-19-013098-a
Замовник:
Управління культури Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231560
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ПЛОЩА ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Майя Колісник +380665143633 kylturaeconomist@ukr.net http://chernivtsy.eu/portal/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 804 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 024.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
54 000.00 UAH
Період уточнення:
19.11.2021 16:20 - 26.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2021 16:20 - 06.12.2021 10:00
Аукціон:
з 07.12.2021 11:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата акту Постачальника за Договором має бути здійснена Споживачем у строк 10 (десять) банківських днів з моменту отримання його Споживачем
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
376000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Думан Іван Георгійович +380503748011, +380672236074 tender@ek.cv.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 5
Початкова пропозиція
1 737 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 737 120.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0